Özel Login (Kullanıcı Girişi) Ekranı

Teknik Dökümanlar, Örnek Programlar, Kullanıcı El Kitapları
Teknik2
Beijer Türkiye
Beijer Türkiye

Özel Login (Kullanıcı Girişi) Ekranı

Mesaj gönderen Teknik2 » 17 Eyl 2015, 16:08

Merhabalar,
Kullanıcı adı ve şifre ekranında değişiklik yapmak kendiniz tasarlamak isterseniz aşağıdaki linkteki örneği inceleyebilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifreyi kendiniz girmesinede izin verir. Password kısmı için ise aşağıdaki password fontunu indirebilirsiniz. İyi çalışmalar...

Örnek Program:
[Linkleri görüntülemek için forumumuza üye olmalısınız]

Font:
[Linkleri görüntülemek için forumumuza üye olmalısınız]

fatihsipka

Re: Özel Login (Kullanıcı Girişi) Ekranı

Mesaj gönderen fatihsipka » 11 Kas 2017, 09:21

merhaba,

Giriş başarılı olduğunda sistemin de login success mesajı gösteriliyor, arkasından projedeki scriptte yazılan msgbox gösteriliyor. Login başarısız olduğunda ise sistemin kendi login failed mesajı çıkmıyor. bunu nasıl gösterebiliriz? ya da login success sistem mesajını kapatabilir miyiz, scriptte else ile msgbox ekleyip ?

edit: bir de security>settings kısmından select action on access denied bölümünde bu yaptığımız login sayfasını açtırma gibi bir imkanımız var mı?

Teknik3
Beijer Türkiye
Beijer Türkiye

Mesaj gönderen Teknik3 » 13 Kas 2017, 10:38

Merhabalar,
Normalde iki system mesajıda gözüküyor..
Bu penceler İx developer da system mesajı olarak kullanıldığında kapatılamaz..
Yaptıgınız login sayfası derken ne demek istediğinizi tam anlayamadım ?
İyi Çalışmalar..
1.png
2.png
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

fatihsipka

Mesaj gönderen fatihsipka » 15 Kas 2017, 10:22

Yani ben ix developerin kendi login popup ını kullanmak yerine bu projedeki bu login textboxlarını kullanmak istiyorum. login gereken bölümlere tıkladığımızda ix developer login popup ı açmak yerine bu sayfaya yönlendirmek istiyorum

Bir de script ile runtime modunda objelerin security gruplarını değiştirebilir miyiz örneğin bir butonun property kısmındaki security groups needed bölümündeki administratorün işaretini kaldırmak istersek ne yapmamız gerekir

Teknik3
Beijer Türkiye
Beijer Türkiye

Mesaj gönderen Teknik3 » 16 Kas 2017, 09:31

Merhabalar,
Aşağıdaki resimden "show users dialog" aksiyonu ile yeni bir kullanıcı eklediğinizde bu işlemleri yapabilirsiniz.
Diğer sorunuz için iyi anlaşılması yönünden lütfen şirketi arayınız..
0216 366 32 02
İyi Çalışmalar..
Adsız.png
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.