Dolum görseli?

Operatör Panelleri Paylaşım Platformu
nasilelektrik

Dolum görseli?

Mesaj gönderen nasilelektrik » 17 May 2020, 23:00

Merhabalar beijer Türkiye LinkedIn sayfasında 1 hafta kadar önce paylaştığınız sıvı dolum tankı görseli var acaba bu işlemi nasıl yapabilirim?

Teknik4
Beijer Türkiye
Beijer Türkiye

Re: Dolum görseli?

Mesaj gönderen Teknik4 » 20 May 2020, 13:54

Göndermiş olduğum ekteki örnek projeyi inceleyebilirsiniz.
Resim
SIVI_DOLUM_SIMULASYON.zip
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

nasilelektrik

Mesaj gönderen nasilelektrik » 21 May 2020, 08:29

Çok teşekkürler. Peki bu tür çeşitli görselleri nerden temin edebilirim. Belirli bir kütüphane var mı? Ayrıyeten ekliyorsak dosya formatı ne olmalı? Ben eklediğim zaman yanında gölgeler vs oluşuyor.

toxema

Mesaj gönderen toxema » 21 May 2020, 18:06

Bu tür görselleri Adobe illustrator yada Inkscape gibi programlar ile hazırlıyoruz. Ama hazır olarak bazı sitelerde de var . Tabi bunların bazıları ucretsiz olduğu gibi ücretlilerde var. örn: https://www.freepik.com/

dosya formatı PNG ,JPG, yada GIF olabilir

JabalKulma

Mesaj gönderen JabalKulma » 22 Nis 2021, 14:02

Yüksek kaliteli bir görüntü oluşturmanız gerekiyorsa, o zaman buna her zaman sorumlu bir şekilde yaklaşıyorum. Resmi kendim düzenliyorum. Genellikle bu kendi çektiğim bir tür resimdir. Bundan istediğimi yapmak için bir fotoğraf editörü kullanıyorum https://www.movavi.com/tr/support/how-t ... Cltme.html. Bu program benim için yeterli. gerekli tüm işleri yapmak. Bazen telefonumda bir fotoğraf çekiyorum ve aynı programı kullanarak hemen düzenliyorum. Sonuçta hem bilgisayar platformları hem de telefonlar için piyasaya sürüldü. Elinizde bilgisayar olmadığında ve acilen yüksek kaliteli düzenlenmiş bir resim sağlamanız gerektiğinde bu çok kullanışlıdır.